Sepet 0

Düğünlerinizde Size Özel Gelin Ayakkabılarını Tercih Edin!

Hayatın bazı dönüm noktası sayılabilecek özel günleri bulunmaktadır. İnsanlar bu günlerde kendilerini özel hissettirecek şekilde hazırlanarak asla unutmayacakları bir günü geçirmek isterler. Bu önemli günlerin başında da evlenilen gün düğün günleri gelmektedir. İnsan hayatının öncesi ve sonrası şeklinde ayrılmasına da zaman zaman imkan veren düğünler için özellikle kadınlar çok büyük bir özenle hazırlanarak hayatlarının belki de en önemli ve en güzel günlerini istedikleri gibi geçirmek isterler. Firma olarak bizler özel günlerinde istediği rahatlığı ve şıklığı elde etmek isteyen gelin adaylarımız için kişiye özel ayakkabı hizmeti veriyoruz. Tamamen gelinlerimizin istediği özelliklere sahip olan ayakkabıları üretmek için firmamız uzun süredir başarıyla çalışmalarına devam etmektedir.

15 yılı aşkın bir süredir ayakkabıcılık sektörü içinde yer alan firmamız kendi sahip olduğumuz atölyeler içerisinde kişiye özel ayakkabı üretimi ile sektörün en kaliteli ürünlerini ortaya çıkarmaktadır. Geçmişten gelen birikimi ve deneyimini günün moda anlayışları ile harmanlayarak tüm müşterilerinin yanında olmayı kendine görev bilmiş olan firmamız özellikle geline özel ayakkabı üretimi konusunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermektedir. 2 farklı atölye ile devam ettiğimiz üretimlerimizin sonrasında İstanbul Bakırköy’de bulunan 2 mağaza ve Fatih’te bulunan 1 mağaza ile satış desteğimizi de sunabiliyoruz. Ürünlerimizin satışı sadece İstanbul’la ve mağazalarımızla sınırlı kalmadan başta Türkiye genelinde olmak üzere tüm dünyaya yapılan gönderimlerle gerçekleşebilmektedir.

Düğünlerinde hayatlarının en güzel ve en şık haliyle var olmak isteyen, ilerde bugünleri hatırlatacak olan fotoğraflara baktığında ne kadar güzel bir gün geçirdiğini hatırlamak isteyen gelin adaylarımız için gelin ayakkabısı üretirken tamamen onların da görüşlerini alarak hareket ediyoruz. Hazır olarak ürettiğimiz özel tasarımlara sahip olan ayakkabıların ötesinde müşterilerimizden gelen istekler ve dönüşlere bakarak da ayakkabılarda değişiklikler yaparak onlara sunabiliyoruz. Özellikle gelinlik seçiminden sonra firmamızın hizmetlerini almak isteyen müşterilerimizin ayakkabı seçimi noktasında zorluk yaşamadan istediği ürünü bulabilmesi mümkün olmaktadır.

Düğünler başlı başına zaten oldukça telaşlı günlerin geçirildiği zamanlar olması sebebiyle gelin ve damat adaylarını zaman zaman gerebilen vakitler olmasına rağmen özellikle kıyafet seçimi ve düğünün nasıl yapılacağı noktasında gelinler ve damatlar ciddi derecede heyecanlanıp telaşlanabilmektedir. Kendilerini özel hissetmek istedikleri düğün gününde her şeyin en iyisini hak eden evlilik hazırlığı kurmakta olan kişiler özellikle gelinlik ve damatlıklarla uyumlu bir giyim oluşturma noktasında problem yaşayabiliyor. Gelinler için uzun uğraşlar sonunda istenilen gelinliklere ulaşılması durumunda bile yine çanta ve diğer aksesuarlarda beklenen ürünü bulmak zorlaşabilmektedir. Özellikle gelinlik ayakkabısı söz konusu olduğunda tamamen gelinlikle uyumlu bir ürünü bulmak için gelin adaylarının çok daha uzun bir arayışa girmesi söz konusu olabiliyor.

Gelinliklerini belirledikten sonra firmamıza başvuran ya da mağazalarımızı ziyaret eden gelinlerimize kişiye özel tasarımlar sayesinde çok geniş ürün zenginliği ile yardımcı olabiliyoruz. Tamamen kişiye özel gelin ayakkabı üretimimizle sağladığımız ürün kalitesi ve zengin çeşitleri sayesinde müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak olan ürünlere cevap vermemiz mümkün olabiliyor. Yine de bu ürünler arasında seçim yapmakta zorlanan ya da bu ürünlere benzer şekilde bir ürün ortaya çıkarılmasını isteyen veya tamamen kendi aklında bulunan tasarımı bize ileterek o ayakkabıyı isteyen gelin adaylarımız için de özel olarak söz konusu ayakkabıların üretimini yaparak hizmet veriyoruz.

Düğün günlerinde gelin ve damatların kıyafetleri oluşturulurken çoğunlukla üst ve alt giyim ürünlerinin arasındaki uyum ve kaliteye dikkat edilerek kişilerin rahat olup olmadıklarına bakılmaktadır. Oysa ayakkabılar rahatlık konusunda en çok özen gösterilmesi gereken yerlerdir. Düğünlerin sadece birkaç saatlik eğlenceden ibaret olduğunu düşünen kişiler bu noktada büyük bir yanılgı içinde olabiliyorlar. Düğün günlerinde neredeyse sabahtan akşama kadar ayakta kalan gelin ve damadın en rahat şekilde günlerini geçirebilmesi için mutlaka rahatlığı en iyi şekilde hissedebildikleri ayakkabıları tercih etmesi gerekmektedir. Her ne kadar gelin ayakkabısı tasarımları ile ön plana çıkmış olan modellerden seçiliyor ve gelinler tarafından da bu şekilde talep ediliyor olsa bile rahatlık sağlamayan bir ayakkabı ile düğünlerin geçirilmesi tam bir çileye dönüşebilmektedir.

Firma olarak gelinliklerle uyumlu, gelinlerimizin taleplerini ve isteklerini tamamen karşılayabilecek, onların zevklerini yansıtabilecek olan ayakkabıların üretimlerini yapmanın yanı sıra aynı zamanda onları her zaman rahat ettirecek ve en yüksek konforu verecek olan ayakkabıyı da ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Ayakkabıcılık sektöründe özellikle gelin adaylarına özel ayakkabılar üretimi noktasında kendini geliştirmiş olan firmamız üretimlerini tamamen kendi atölyelerinde yaptığı için ayakkabıların rahatlığı ve konforu noktasında da istediği sonuçları elde edebilmektedir. Gelin adaylarımızın firmamıza sadece nasıl bir ayakkabı istediklerini söylemeleri halinde firma olarak onları düğün günlerinde günün en şık ayakkabılarına sahip insanı yapmanın ötesinde düğün boyunca oynayarak zevkle en özel gününü geçirmelerini de sağlıyoruz.

Gelinlerimizin firmamızda ilgi gösterdiği ürünlere bakıldığında da daha çok rahatlığı ile ön plana çıkan ürünleri tercih ettikleri görülüyor. Özellikle son zamanlarda Convers ayakkabı modelinde üretilmiş olan gelin ayakkabılarının büyük ilgi gördüğünü söylemek gerekiyor. Uzun süre ayakta kalanların en rahat şekilde günü geçirmelerini sağlayan bu ayakkabıların gelin adayları için ayakkabı tasarımı yöntemleri ile dışarıdan bakıldığında tam bir gelin ayakkabısına çevrilmesi ile birlikte gelinlerin en iyi şekilde günlerini geçirmesi sağlanabilmektedir. Bu ayakkabılar için özellikle taşlı, simli ve dantelli çalışmaların yapılması gelinlerin istediği modellerin elde edilmesini sağlarken aynı zamanda rahatlığı da en iyi şekilde deneyimlemelerini sağlıyor.

Bir diğer çok sevilen ayakkabı modelleri de uzun topuklu ayakkabılar olmaktadır. Özellikle düğün günlerinde daha iyi bir fiziğe sahip olduğunu daha uzun olduğunu göstermek, partnerlerinin yanında kısa kalan boylarının ideal noktalara gelmesini sağlamak isteyen gelin adaylarımız tarafından tercih edilen uzun topuklu ayakkabı modellerinde özenli şekilde çalışılması gerekiyor. İşlem yapmak için özel tasarım gelin ayakkabıları açısından geniş bir yüzeye sahip olan uzun topuklu gelin ayakkabısı modellerinde istenilen tarzın ve şıklığın yakalanması kolaylıkla mümkün olurken özellikle rahatlık konusunda kişilerin sıkıntı yaşaması söz konusu olabiliyor. Hali hazırda günlük hayatta topuklu ayakkabıları giymekte zorluk çeken ve bunlara yabancı olan kişilerin en özel günleri sayılan düğünlerinde gelin ayakkabılarını seçerken şıklığı ön plana çıkararak topuklu modelleri seçmesi sıkıntılı bir gün geçirmeye sebep olabiliyor. Ancak firmamız 15 yılı aşkın deneyimi ile çok uzun topuklara sahip ayakkabı modellerinde bile en yüksek rahatlığı sağlayacak olan ayakkabıların üretimlerini yapmaktadır.

Müşterilerimizden gelen dönüşler doğrultusunda doğru işi yapmış olmamızın bilinciyle kişiye özel gelin ayakkabıları üretimlerimize devam ediyoruz. Gelişen dünyanın moda anlayışları, insanların zevklerini de göz önünde bulundurarak yaptığımız gelin ayakkabıları için özel üretimlerimiz sayesinde istediği modeli ve rahatlığı bir türlü bulamayan pek çok gelin adayımızın uğradığı son nokta olmanın gururunu yaşıyoruz. Düğün yapan çiftleri her zaman düşünerek hareket eden firmamız gelin ayakkabılarına özel belirlemiş olduğu fiyatlarla da oldukça avantajlı bir alışveriş olanağı sunmaktadır. Düğünleri için kendilerini şık ve rahat hissettirecek olan istediği tasarımlara sahip ayakkabılara ulaşmak isteyen müşterilerimizin firmamıza ulaşmasını bekliyoruz.